08.09.2016

Все, що потрібно знати про кредити для студентів

Від itf

Студентський кредит (позика) – це запасний варіант на той випадок, коли вам не вистачає коштів на оплату навчання, турпоїздку, комп’ютерну техніку, мовні курси або щось інше.

Пропозиції по кредитах відрізняються в залежності від банку, але загальним для всіх є обов’язкове страхування. Це означає, що гарантією погашення кредиту є ваш постійний дохід. Якщо він у вас відсутній (як у більшості студентів), вам залишається гарантувати виплату кредиту за участю поручителя. Це – постійно зайнята особа, як, правило, один з батьків, який здатний погасити кредит.

Документи, необхідні для оформлення кредиту:

  1. документ, що засвідчує особистість особи, що бере кредит (і поручителя);
  2. податковий номер;
  3. довідка з місця навчання;
  4. постанову про виплату стипендії/пенсії;
  5. заборона на адміністративні виплати;
  6. довідка з місця роботи поручителя;
  7. заяву про видачу кредиту.

Розмір кредиту

Максимальна сума кредиту для студентів – 5 тисяч євро. Період погашення залежить від банку і курсу, на якому навчається студент. Максимальний період – 3 роки. Студенти старших курсів мають кращі умови для взяття кредиту.

Як вибрати найвигідніший кредит?

Вивчіть умови надання кредиту в інтернеті. Складіть вузький перелік пропозицій і запросіть інформаційну довідку від банку з розрахунком кредиту. Порівняйте між собою розрахунки кредитів від різних банків.

Кредит для студентів, як правило, надається на більш вигідних умовах, ніж кредит для споживачів. Це означає, що витрати на оформлення кредиту – нижче або зовсім відсутні, при цьому часто не потрібно оплачувати додаткову страховку (особам, які перебувають у шлюбі).