13.10.2020

Належне оцінювання нерухомого майна (Харків)

Від itf

Жителі Харкова можуть отримати консультації з приводу проведення оцінювання нерухомого майна. За результатами таких консультацій, кожен зможе подати заяву на проведення такої процедури від надійного сервісу Українська універсальна біржа. То ж, давайте ознайомимося із сервісом більш детально.

Отримання кваліфікованої допомоги в Харкові

Безумовно, більш детально ніж служба підтримки на офіційному сайті ніхто не розповіcть. Однак, щоб розуміти про що буде йти мова, варто прочитати цю статтю та перейти за посиланням https://www.uub.com.ua/otsinochna-diyalnist/ekspertna-otsinka-neruhomosti-v-harkovi/. Цих дій буде достатньо для початку, так що давайте перейдемо до діла.

Процедура оцінювання складається з певних етапів. Спочатку, треба подати заявку до сервісу УУБ щоб до вас зміг звітати спеціаліст компанії. Потім, за обумовленим місцем прийде висококваліфікований спеціаліст із біржі До його приходу необхдно підготувати наступі документи:

  • Паспорт, ІНН;
  • Підтвердження права власності;;
  • Опис технічних характеристик;

Після того, як приїде спеціаліст, в ознайомиться із документацією. Потім проведе огляд приміщення із зазначення його стану.  Отримавши всю необхідну інформацію, спеціалісту буде потрібен час для вивчення ринку нерухомості та підготовки висновку експерта. Це дуже важливий момент, оскільки результат буде крайнє важливим для клієнта.

В цей момент проявляється ключова характерна риса для УУБ. Завдяки тому, що сервіс з 2016 року працює як офіційний майданчик системи Прозоро.Продажі, всі спеціалісти звикли до чесної та якісної роботи. Тому, проведення оцінювання, а саме підготовка висновку робиться таким чином, щоб навіть у суді не виникало сумнівів у незалежності такої оцінки.

Це дуже важливо, оскільки доволі часто висновки інших установ піддаються оскарженню та відміні. З УУБ такого виникнути не може, хіба що тільки завдяки корупції в судах

УУБ – це найкращий сервіс в Україні. Досвід фахівців з 1997 року. Серед великої команди спеціалістів налічують 10 висококласних фахівців в області оцінки нерухомого майна. Вирішуючи питання щодо проведення оцінки не треба сумніватись. Лише подивіться на відзиви про біржу та вам все стане зрозуміло.