Категорія: Блог

30.05.2021

Как купить скейтборд в Украине?

Наверняка каждый ребенок хотя бы раз мечтал в детстве о новеньком скейтборде, однако еще несколько лет назад купить такой товар возможность была далеко не у всех. Времена изменились и теперь любой желающий сможет приобрести скейтборд в Украине без каких-либо проблем.

19.05.2021

Газовая биржа: возможности сотрудничества

Газовая биржа – это та электронная площадка, которая отличается открытостью, прозрачностью, а также честностью. На ней постоянно регистрируется большое количество активных участников, заинтересованных в развитии торгов электронного формата. Сотрудничество с разными профессионалами, которые могут дать положительный опыт работы на торгах, позволяет добиться лучших результатов.  Газовая биржа была создана, чтобы со всей строгостью контролировать торги. Чтобы стать активным и заинтересованным участником, невозможно обойтись без быстрой регистрации […]

05.01.2021

Особливості покупки дубу кругляка у Житомирі через майданчик ТБ УЕБ

Щоб за вигідною ціною купити дуб кругляк напряму у лісогосподарства, обирайте відкриті електронні торги. Завдяки державному регулюванню, яке с лютого 2020 року зобов’язало великі лісгоспи реалізувати крупні партії лісосировини через публічні аукціони, ринок продажу лісу став більш прозорим. Через онлайн систему ProZorro, ресурс державних закупівель та його партнерів можна купити та продати будь-які види продукції за справедливими ринковими цінами. Одним з акредитованих партнерських ресурсів Прозорро […]

06.11.2020

Як вигідно придбати нерухомість і витратити менше

Продаж вилученого майна супроводжується збором необхідної документації, наявність якої необхідна. Пакет необхідних документів виконавчий орган надсилає організації, відповідальній за аукціони. Там же формується тендер на вилучені активи https://sale.uub.com.ua/, які згодом виставляються на аукціон або аукціон в системі Prozorro. Продажі або на веб-сайті Універсальної біржі України https://sale.uub.com.ua/ru/filter/real-estate-sale. UUB та Prozorro. Продаж – це вибір тих, хто цінує час і економить. Документи, необхідні при передачі об’єкта для […]

13.10.2020

Належне оцінювання нерухомого майна (Харків)

Жителі Харкова можуть отримати консультації з приводу проведення оцінювання нерухомого майна. За результатами таких консультацій, кожен зможе подати заяву на проведення такої процедури від надійного сервісу Українська універсальна біржа. То ж, давайте ознайомимося із сервісом більш детально.

30.09.2020

Участь в торгах Прозорро

Запрошення до участі в торгах (IFB), іноді зване запрошенням запрошенням на закритий торг, використовується в ситуаціях, коли потенційні постачальники або постачальники послуг принципово різняться за ціною. Випуск IFB дозволяє компанії надати докладні письмові специфікації, включаючи всі умови і положення для роботи над конкретним проектом або проектами, які вона хоче укласти за контрактом. Компанії можуть направляти запрошення до участі в торгах в усній або письмовій формі.

05.09.2020

Що варто знати про сучасний формат торгів природним газом

При правильному ставленні до сучасного механізму торгівлі природним газом, перед вашим підприємством почнуть відкривати певні нові перспективи ,котрі реально можуть стати важливим та допоможуть вам отримати максимально якісний результат.

10.09.2016

8 корисних порад, як студенту економити кошти і планувати свої витрати

Чим старше ви стаєте, тим дорожче вам обходяться ваші бажання. Звичайно, існують кредити для студентів, також ви можете брати гроші у батьків. Але найбільш зріле рішення – це все ж ощадливість. Ми підготували 8 корисних порад, завдяки яким ви зможете регулярно економити пристойні суми грошей.

04.09.2016

Студенту на замітку: п’ять секретів швидкого читання

Напевно ви часто опинялися в ситуації, коли хотіли б, щоб книга або стаття, дані вам для опрацювання, «прочиталися самі собою», максимально оперативно. Звичайно, чудеса бувають тільки в казках, але уникнути напружених пошуків інформації в інтернеті, за відносно короткий час обробивши заданий матеріал, – цілком реально. Як? Завдяки деяким зусиллям і знанням секретів швидкісного читання.